Weromex - drzwi, podłogi, okna, bramy, schutters, schody

  • +48 694 487 456
  • sprzedaz@weromex.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wysokiej jakości okiennice. W Krakowie i okolicach świadczymy również profesjonalne usługi ich montażu na okna. Nasze 25-letnie doświadczenie to gwarancja satysfakcji oraz produktów najwyższej jakości. Potrafimy również fachowo doradzić, aby ułatwić wybór naszym klientom. Świadczymy w pełni kompleksowe usługi, wykonujemy dokładne pomiary, dostarczamy okiennice w Krakowie w wyznaczone miejsce, a następnie przechodzimy do ich profesjonalnego montażu.

Najwyższej jakości okiennice – Kraków

Okiennice dostępne w ramach naszej oferty, mogą być plastikowe, aluminiowe lub drewniane. Niezależnie od wybranego produktu, mogą mieć Państwo pewność, że został wykonany z najwyższej jakości materiałów i w oparciu o najbardziej nowoczesne systemy, dzięki którym zapewniają odpowiednią termoizolację, pozwalającą utrzymać ciepło wewnątrz pomieszczenia, a także izolację akustyczną, gwarantującą zabezpieczenie przed hałasami z zewnątrz – ma to znaczenie, szczególnie gdy budynek znajduje się przy jezdni lub w głośnej dzielnicy. Ze względu na gruntowną znajomość rynku, nasi fachowcy doskonale wiedzą, jak doradzić Państwu, aby wybrali Państwo produkt najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Poza doskonałymi właściwościami związanymi z izolacją, nasze okiennice w Krakowie zapewniają także całkowitą ochronę przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi – wilgocią, nasłonecznieniem, opadami czy mrozem. Dodatkowo oferowane przez nas okiennice charakteryzują się zróżnicowanym designem i kolorystyką, dlatego bez problemu można dopasować je do wyglądu budynku, a także do stylu, w którym urządzone zostało mieszkanie. Nowoczesne wzory, funkcjonalność i praktyczne rozwiązania to cechy, które powinny charakteryzować najlepsze okiennice, a właśnie takie proponujemy w naszej ofercie.

Szukasz okiennic w Krakowie? Postaw na nasze usługi!

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz montażu sprawia, że wybieramy produkty, w tym również okiennice, z najwyższą dbałością o szczegóły, zawsze stawiając na wysoką jakość i fachowy montaż. Gwarantujemy sprawną realizację zleceń, precyzyjne pomiary i atrakcyjne ceny usług. Współpracujemy z wieloma architektami i producentami najlepszych okiennic, których produkty dostępne są w naszej ofercie. Co więcej, z zapałem śledzimy najnowsze trendy na targach budowlanych, wciąż uzupełniając asortyment o nowe okiennice. W Krakowie znajduje się nasz salon ekspozycyjny, do którego również zapraszamy po najtrwalsze produkty na rynku i profesjonalne doradztwo.

2015 © WEROMEX Sp. jawna