Weromex - drzwi, podłogi, okna, bramy, schutters, schody

  • +48 694 487 456
  • sprzedaz@weromex.pl

Nasza oferta obejmuje między innymi ścianki działowe, drzwi, ściany i zabudowy szklane w Krakowie. Wszystkie konstrukcje charakteryzują się dużą wytrzymałością i są odporne na uszkodzenia. Bez względu na metraż danego pomieszczenia, zabudowy szklane to bardzo estetyczne rozwiązanie, które dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń. Co więcej, ściany i zabudowy szklane są także bardzo funkcjonalne i zapewniają wysoki komfort użytkowania, ponieważ wykonane są z najlepszej jakości szkła o stosownych atestach.

Estetyczne zabudowy szklane – Kraków

Dostępne w ramach naszej oferty zabudowy szklane w Krakowie to rozwiązanie bardzo nowoczesne, które doskonale odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych i loftowych. Szklane zabudowy są także bardzo popularne w biurowcach i budynkach dedykowanych celom biznesowym. Zależnie od indywidualnych potrzeb, szkło hartowane może mieć różną grubość. Takie pomysły są chętnie wybierane przez klientów, przede wszystkim ze względu na duże możliwości aranżacyjne, a także wyjątkową estetykę, która ucieszy nawet najbardziej wymagających. Eleganckie szkło sprawdzi się w przestrzeniach o różnej stylistyce: minimalistycznej, industrialnej, ale także w nowoczesnych biurach i sklepowych witrynach. Szklane zabudowy prezentują się nienagannie przez długi czas, dlatego nie muszą się Państwo obawiać się o ich trwałość. Warto również zwrócić uwagę na grę szkła ze światłem w pomieszczeniach – przezroczyste szyby w takiej konstrukcji dają całkiem nowe możliwości w zakresie oświetlenia oraz wystroju. Zabudową szklaną może być cała ściana, drzwi albo ścianka działowa. Transparentne szkło pozwala na stworzenie tzw. boksów, które nie będą sprawiały wrażenia ciasnych i przytłaczających. Do każdego zlecenia wykorzystujemy szkło hartowane przezroczyste lub matowe. Metalowe uchwyty i okucia od sprawdzonych producentów gwarantują trwałość konstrukcji. Integralną częścią zabudowy szklanej są także drzwi, które montujemy zgodnie z życzeniem klienta.

Zabudowa szklana w Krakowie – sprawdź naszą ofertę

Wykonujemy zabudowy szklane w domach prywatnych, ale także w budynkach publicznych, każdorazowo dostosowując ofertę do potrzeb naszego klienta. Wieloletnie doświadczenie w montażu sprawia, że wszystkie realizacje wykonujemy sprawnie i z największą precyzją. Postaw na nowoczesne rozwiązania w swoim wnętrzu i zdecyduj się na nasze usługi sprzedaży i montażu wszelkiego rodzaju zabudowy szklanej w Krakowie już dziś! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz profesjonalnej konsultacji.

2015 © WEROMEX Sp. jawna