Weromex - drzwi, podłogi, okna, bramy, schutters, schody

  • +48 694 487 456
  • sprzedaz@weromex.pl

Trendy w aranżacji wnętrz zmieniają się bardzo dynamicznie. Wraz ze wzrostem popularności stylu industrialnego, loftowego, skandynawskiego i nowoczesnego na rynku pojawia się coraz więcej niekonwencjonalnych rozwiązań, których dotąd nie wykorzystywano w prywatnych domach. Dotyczy to również drzwi wewnętrznych. Jedną z chętnie wybieranych obecnie opcji są modele przesuwne, które nadają wnętrzom nietypowy charakter, są niezwykle estetyczne, a w dodatku – funkcjonalne, szczególnie w niewielkich pomieszczeniach.

Działamy na rynku od ponad 30 lat, stale się rozwijając i szukając nowych kierunków podczas poszerzania asortymentu. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu mamy pewność, że jakość naszych produktów spełni nawet najwyższe oczekiwania klientów. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów drzwi przesuwnych. W Krakowie z naszych usług skorzystało już wiele osób. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię oprawa nowatorska, nowoczesna, tradycyjna czy klasyczna – jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom, projektując i tworząc niezawodne drzwi przesuwne na miarę Twoich potrzeb.

Wysokiej jakości drzwi przesuwne – Kraków

Konstrukcja drzwi przesuwnych jest stosunkowo prosta i może występować w dwóch wersjach. Łatwiejszy w montażu model zakłada, że skrzydło mocowane jest nie na tradycyjnych zawiasach, ale na specjalnej prowadnicy górnej, wyposażonej w wózek. Na podłodze montuje się specjalne ograniczniki, które gwarantują stabilność drzwi i ułatwiają kontrolę ich położenia. Dzięki temu, że nie uchylają się w klasyczny sposób, pozwalają na zaoszczędzenie miejsca. Szeroki wybór prowadnic sprawia, że można potraktować je jako element ozdobnym, będący częścią aranżacji. W modelu kasetowym skrzydło wsuwa się do wnętrza specjalnej kasety umieszczonej w ścianie – to rozwiązanie warto zaplanować już na etapie budowy domu lub stawiania ścianek działowych w mieszkaniu.

Drzwi przesuwne w Krakowie na zamówienie

Drzwi przesuwne dostępne są w bardzo wielu wersjach – bez problemu możemy zaprojektować i wykonać model idealnie dopasowany do stylistyki danego wnętrza, zarówno nowoczesny i minimalistyczny, jak i klasyczny, w stylu tradycyjnych barn door. Jesteśmy otwarci na wszelkie koncepcje – służymy również kompleksowym, fachowym doradztwem, zarówno w kwestii materiału, jak i kolorystyki oraz wzornictwa. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy Ci szczegółowych informacji.

2015 © WEROMEX Sp. jawna